Rada

Rada pełni funkcje kontrolne i doradcze wobec Zarządu.

Image
George Patton Waters (Pat), Przewodniczący (syn byłego jeńca podpułkownika Johna K. Watersa).
Po odbyciu służby w marynarce Stanów Zjednoczonych Pat założył firmę Waters Investments, LLC, która jest właścicielem i operatorem nieruchomości komercyjnych i mieszkalnych. Jest aktywny w swojej społeczności i na całym świecie działając w zarządach takich organizacji jak Fundacja Medalu Honoru Kongresu czy członek zespołu organizatorów Festiwalu Wolności w Pilźnie w Czechach. Pat jest wnukiem generała George’a S. Pattona.
Image
G. Thomas (Tom) Cobb (syn byłego jeńca, podporucznika George’a Alva Cobba).
(syn byłego jeńca podporucznika George’a Alva Cobba).
Przed przejściem na emeryturę pracował w sprzedaży i marketingu w sektorze opieki zdrowotnej, specjalizując się w grupie produktów ortopedycznych stosowanych w zabiegach chirurgicznych. W ciągu 30 lat pracy w branży zajmował stanowiska dyrektorskie zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Ukończył Limestone College, Gaffney, SC, uzyskując tytuł licencjata w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem.
Image
Cindy Sharpe Burgess, Fundator (córka byłego jeńca podporucznika Wilbura Blaine’a Sharpe’a, Jr.).
Żona wojskowego i była nauczycielka, Cindy jest byłym prezesem Kapituły Assistance League w Północnej Wirginii i zasiadała w krajowej radzie dyrektorów Assistance League. Uzyskała tytuł licencjata pedagogiki na Uniwersytecie Maryland.