Rada

Rada pełni funkcje kontrolne i doradcze wobec Zarządu.

Image
Thomas (Tom) Cobb, Przewodniczący (syn byłego jeńca, podporucznika George’a Alva Cobba).
Przed przejściem na emeryturę pracował w sprzedaży i marketingu w sektorze opieki zdrowotnej, specjalizując się w grupie produktów ortopedycznych stosowanych w zabiegach chirurgicznych. W ciągu 30 lat pracy w branży zajmował stanowiska dyrektorskie zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Ukończył Limestone College, Gaffney, Północna Karolina, uzyskując tytuł licencjata w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem.
Image
George Patton Waters (Pat) (syn byłego jeńca podpułkownika Johna K. Watersa).
Po odbyciu służby w marynarce Stanów Zjednoczonych Pat założył firmę Waters Investments, LLC, która jest właścicielem i operatorem nieruchomości komercyjnych i mieszkalnych. Jest aktywny w swojej społeczności i na całym świecie działając w zarządach takich organizacji jak Fundacja Medalu Honoru Kongresu czy jako członek zespołu organizatorów Festiwalu Wolności w Pilźnie w Czechach. Pat jest wnukiem generała George’a S. Pattona.
Image
Marlene Thompson McAllister (córka byłego jeńca porucznika Roberta T. Thompsona).
Marlene McAllister jest starszym pracownikiem szczebla kierowniczego sektora opieki zdrowotnej z ponad 40 letnim doświadczeniem w kraju i zagranicą. Była wiceprezesem ds. zasobów ludzkich i planowania strategicznego w ORBIS International, międzynarodowej organizacji pozarządowej służącej z Światową Organizacją Zdrowia na rzecz prewencyjnego zmniejszenia ślepoty na całym świecie. Jej doświadczenie w zarządzaniu obejmuje opiekę zdrowotną oraz kulturę i sztukę, w tym można wymienić Amerykańskie Stowarzyszenie Praw Pacjenta, Tulsa Opera i Laura Bush Institute for Women's Health.


Fundator
Image
Cindy Sharpe Burgess (córka byłego jeńca podporucznika Wilbura Blaine’a Sharpe’a, Jr.).
Żona wojskowego i była nauczycielka, Cindy jest byłym prezesem Kapituły Assistance League w Północnej Wirginii i zasiadała w Krajowej Radzie Dyrektorów Assistance League. Uzyskała tytuł licencjata pedagogiki na Uniwersytecie Maryland.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki internetowej oznacza zgodę użytkownika.
Czytaj więcej… Akceptuję